שר’ רוטשילד 70, תל אביב מס' רב- קווי : 03-5604938
צרו עמנו קשר
checked

עו"ד משה גלעד

עו"ד משה גלעד (הגדל)

עו"ד משה גלעד, בעלים ומייסד.
     
עו"ד גלעד הינו בעל תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

עוה"ד גלעד הינו חבר בלשכת עורכי הדין בשנת 1967, ובעל תעודות השתלמות בקורסים: דיני אישים משפחה וירושה, יסודות הרפואה למשפטנים מטעם המכון להשתלמות עורכי דין והפקולטה למשפטים וכן השתלמויות בדיני נזיקין באוניברסיטת תל-אביב.

עו"ד משה גלעד היה חבר ושותף פעיל משך שנים רבות בפורום הנזיקין של לשכת עורכי הדין בישראל וחבר האגודה לרפואה ומשפט.

את תחילת דרכו בעולם המשפט,  עשה עו"ד משה גלעד בלשכה המשפטית של המוסד לביטוח לאומי כמתמחה של היועץ המשפטי למוסד לביטוח לאומי, תחת פיקוחו של היועץ המשפטי, עו"ד זאב כרמלי אשר משמש היום כמגשר בכיר בביה"ד הארצי לעבודה.

עם הסמכתו לעריכת דין, בשנת 1967, הקים עורך הדין משה גלעד את משרד עורכי הדין אשר בבעלותו, אשר מתמחה, מזה קרוב ל-47 שנים,  בתחום הנזיקין והביטוח, מעניק ייצוג משפטי בתביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי כולל ועדות רפואיות וכנגד קצין התגמולים בערכאותיהם השונות (ובכלל זה ביה"ד הארצי לעבודה ובית המשפט הגבוה לצדק בירושלים).

עו"ד גלעד משמש אף כעו"ד מיצג בבתי הדין לתעבורה וכן בעל אישור לשמש סנגור בבתי הדין הצבאיים בהתאם לסעיף 318 לחוק השיפוט הצבאי (תשט"ו – 1955).

עו"ד משה גלעד מונה ושימש כתובע בבית משפט השלום בפתח תקוה ובת"א בתביעות פליליות בגין עברות על חקיקה הקשורה לתחום השיפוט של הרשות המקומית.

במקביל לעבודתו השוטפת במשרד משמש עוה"ד גלעד כמרצה מבוקש בהרצאות בתחומי התמחותו.

מעבר לצוות עורכי הדין המקצועי והמיומן, ברבות השנים הצטרפו למשרדו של עוה"ד משה גלעד, עו"ד ד"ר תמר גלעד אשר שמשה אף כמרצה בפקולטאות ללימודי משפטים בתחומי התמחות המשרד, ושתי בנותיו – עוה"ד נורית גלעד-בירן ועוה"ד ענת גלעד-כרמל.

לעו"ד משה גלעד ניסיון רב שנים בניהול תיקי לטגציה מורכבים, הוא חרת על דגלו לייצג תובעים בלבד ולא לייצג חברות ביטוח או מוסדות כמו ביטוח לאומי או משרד הבטחון שהן הנתבעות בתיקי הנזיקין. כך יכול הוא להקדיש את כל זמנו ומרצו ללא מורא או משוא פנים למאבקם הצודק של הנפגעים מול המוסדות הללו ללא חשש מהמצאות אי פעם במצב של ניגוד עניינים ואינטרסים.