שר’ רוטשילד 70, תל אביב מס' רב- קווי : 03-5604938
תחומי התמחות
צרו עמנו קשר
checked

  • גישור

הכירו את צוות הגישור של משרדנו

הכירו את צוות הגישור של משרדנו (הגדל)

משרדנו מתמחה בגישור אשר מטרתו לסייע לצדדים להביא לסיום הסכסוך ללא מאבק משפטי, מחוץ לכתלי בית המשפט, במהירות ובדרכי נעם. ההליך מנוהל ע"י מגשרות מוסמכות שהינן גם עורכות דין מנוסות וותיקות, בראשות עורכות הדין ענת גלעד – כרמל ונורית גלעד-בירן.
 

עורכת דין ענת גלעד-כרמל בחרה, לאחר כ 17 שנות עבודה כעורכת דין, להתמחות בנושא הגישור המשפחתי מתוך רצון כן לסייע למשפחות לסיים את הסכסוך בדרך הקלה והנכונה ביותר עבור כל המעורבים.

מתוך הבנה של מורכבות התהליך על שלל היבטיו (מעבר לפן המשפטי) היה ברור לעו"ד גלעד-כרמל כי על מנת לתת מענה מקצועי לא די בידע משפטי גרידא (בכל הקשור לזכויות/חובות הצדדים) אלא דרושה הבנה מעמיקה המתייחסת לרמה הרגשית של המעורבים (החל מזוג ההורים ועד הילד הצעיר ביותר במשפחה) והכוללת הבנת התהליכים הגלויים והסמויים מן העין. לצורך כך בחרה עו"ד גלעד-כרמל לעבור מסלול הכשרה בן שלוש שנים במכון אדלר תוך התמחות בנושא הדרכת קבוצות הורים.  הידע הרב אותו צברה עו"ד גלעד-כרמל הוא המקנה לה יכולת ייחודית לאתר את הצרכים של בני הזוג וילדיהם, לאבחן את הבעיות האמיתיות והחשוב מכל - להדריך ולהציע פתרונות יצירתיים הנותנים מענה לא רק לסיום הסכסוך עצמו אלא גם ל"יום שאחרי".
כל אלו בשילוב של סבלנות, אמפתיה ורצון אמיתי לתת את המענה הטוב ביותר לאלו הנזקקים להכוונה ולהדרכה בנקודה הכל כך קריטית בחייהם ובחיי ילדיהם.

 
כמו כן מתמחה משרדנו במתן מענה על דרך הגישור לאותם משפחות הנמצאות בסכסוך משפחתי הקשור, בדרך ישירה או עקיפה, לנכסי נדל"ן.  

 

כולנו מכירים אין ספור סיפורים על משפחות שנקרעו בעקבות סכסוך שהחל במחלוקת הקשורה לנכס נדלנ"י שירשו במשותף: אח אחד רוצה למכור ועכשיו, אח שני רוצה להשאיר את הנכס לנכדים ואח שלישי נקרע בין שניהם. התוצאה - במקרה הטוב האחים הפסיקו לדבר אחד עם השני, במקרה הרע אחד האחים מחליט לנקוט בפעולה משפטית חד צדדית נגד אחיו כגון תביעה לפירוק שותפות.


בדרך כלל בסכסוכים מעין אלו מעורבים עורכי דין, אשר מיצגים כל אחד צד אחר ולעיתים אף גורמים, גם אם לא במכוון, לחימום האווירה, בחסות ההגנה על אינטרס מרשיהם.

 כל הצדדים מתייחסים לכך כאל רע הכרחי, מעין גזירת גורל. אך האם באמת זה חייב להיות כך?! שהרי בסופו של דבר בסכסוכים מעין אלו- כולם מפסידים, גם "המנצחים"- ואם לא את הרכוש אז את היחסים!

עו"ד נורית גלעד-בירן, שצברה נסיון רב בתחום הייזום, ניהול וליווי פרויקטים בתחום הנדל״ן, בשילוב עם התמחותה בתחום הגישור המשפחתי, מסוגלת לתת מענה כולל לאותם משפחות הן במישור העסקי מסחרי  והן במשור המשפחתי ולהביא לסיומו של הסכסוך בדרך הטובה והנכונה ביותר לכל הצדדים


עו״ד גלעד -בירן מאמינה כי שלום המשפחה הינו ערך בעל חשיבות עליונה והידע הרב אותו צברה מאפשר לה להציע פתרונות יצירתיים ליישוב הסכסוך, תוך שמירה על האינטרסים הכלכליים של הצדדים מחד, ושמירה על שלמות הקן המשפחתי מאידך.