שר’ רוטשילד 70, תל אביב מס' רב- קווי : 03-5604938
תחומי התמחות
צרו עמנו קשר
checked

  • גישור

גישור בסיכסוכים משפטיים בנושאי נדל"ן

גישור בסיכסוכים משפטיים בנושאי נדל"ן (הגדל)


 משרדנו מתמחה במתן מענה על דרך הגישור לאותם משפחות הנמצאות בסכסוך משפחתי הקשור, בדרך ישירה או עקיפה, לנכסי נדל"ן. 

 כולנו מכירים אין ספור סיפורים על משפחות שנקרעו בעקבות סכסוך שהחל במחלוקת הקשורה לנכס נדלנ"י שירשו במשותף: אח אחד רוצה למכור ועכשיו, אח שני רוצה להשאיר את הנכס לנכדים ואח שלישי נקרע בין שניהם. התוצאה - במקרה הטוב האחים הפסיקו לדבר אחד עם השני, במקרה הרע אחד האחים מחליט לנקוט בפעולה משפטית חד צדדית נגד אחיו כגון תביעה לפירוק שותפות.


בדרך כלל בסכסוכים מעין אלו מעורבים עורכי דין, אשר מיצגים כל אחד צד אחר ולעיתים אף גורמים, גם אם לא במכוון, לחימום האווירה, בחסות ההגנה על אינטרס מרשיהם.

 כל הצדדים מתייחסים לכך כאל רע הכרחי, מעין גזירת גורל. אך האם באמת זה חייב להיות כך?! שהרי בסופו של דבר בסכסוכים מעין אלו- כולם מפסידים, גם "המנצחים"- ואם לא את הרכוש אז את היחסים!

עו"ד נורית גלעד-בירן, שצברה נסיון רב בתחום הייזום, ניהול וליווי פרויקטים בתחום הנדל״ן, בשילוב עם התמחותה בתחום הגישור המשפחתי, מסוגלת לתת מענה כולל לאותם משפחות הן במישור העסקי מסחרי  והן במשור המשפחתי ולהביא לסיומו של הסכסוך בדרך הטובה והנכונה ביותר לכל הצדדים


עו״ד גלעד -בירן מאמינה כי שלום המשפחה הינו ערך בעל חשיבות עליונה והידע הרב אותו צברה מאפשר לה להציע פתרונות יצירתיים ליישוב הסכסוך, תוך שמירה על האינטרסים הכלכליים של הצדדים מחד, ושמירה על שלמות הקן המשפחתי מאידך.