שר’ רוטשילד 70, תל אביב מס' רב- קווי : 03-5604938
צרו עמנו קשר
checked

ביטוח תלמידים

כיום, כלל התלמידים הלומדים במסגרות החינוכיות הכפופות למשרד החינוך במדינת ישראל מבוטחים בפוליסות ביטוח תאונות אישיות לתלמידים. כך, נזקי גוף להם חשופים התלמידים מגיל 3-18, בין אם נגרמו בתחומי בית הספר או מחוצה לו, 24 שעות ביממה, מכוסים ע"י פוליסת הביטוח. יצוין, כי אין לא נדרש מהורי התלמיד לבצע כל פעולה על מנת "להפעיל" את פוליסת הביטוח –הפוליסה חלה על כלל הילדים המתחנכים במסגרות הכפופות למשרד החינוך.
כידוע, לא אחת מערימות חברות הביטוח קשיים על המבוטחים ביום פקודה, דווקא במועד בו הללו זקוקים לתגמולי הביטוח בדחיפות. כתוצאה מכך, מתוך לחץ, ולא פעם חוסר ידע, רבים מוותרים על זכויותיהם הקבועות בפוליסות הביטוח. על כן, מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין המתמחה בתחום הנ"ל כבר בפניה הראשונית לחברת הביטוח.
בנוסף לפניה לחברת הביטוח, לא אחת נזקי הגוף מהם סובל הילד נגרמים כתוצאה מרשלנות של המוסד החינוכי בו הינו לומד. במקרים אלה, בנוסף לפניה לחברת הביטוח, ניתן לתבוע את המסגרת החינוכית. משרדנו מתמחה בתביעות רשלנות מן הסוג האמור, ובמסגרתו השירות אותו אנו מציעים נלווה אתכם החל מהפניה הראשונית לחברת הביטוח ועד לסיום התביעה כנגד המוסד החינוכי.