שר’ רוטשילד 70, תל אביב מס' רב- קווי : 03-5604938
צרו עמנו קשר
checked

פוליסות ביטוח

פעילות המשרד בתחום הביטוח כולל ייצוג מבוטחים בעלי פוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה וביטוח תאונות אישיות, ייצוג מבוטחים בבתי המשפט בתביעות בגין נזקי גוף.

 

משרדנו עוסק בתביעות ביטוח מסוגים שונים, ומתמחה בייצוג תובעים כנגד חברות הביטוח. ניסיון החיים מלמד כי חברות הביטוח מערימות קשיים על הפונים אליהן, ולא פעם דוחות תביעות מבוטחים ללא כל הצדקה, כאשר פניה ללא ייצוג יש בה כדי להביא לדחיית התביעה והתכחשות חברת הביטוח לאחריותה לאירוע הנזק, או למצער לאובדן חלק מזכויות המבוטח. ייצוג ע"י עורך דין מנוסה, ופנייתו לחברת הביטוח בשמכם, משנה את התמונה ומאלץ את חברת הביטוח לבחון את המקרה לגופו, לשקול את צעדיה ולפעול באופן הוגן כלפי המבוטח. אנו ממליצים לערב עורך דין המומחה בתחום תביעות הביטוח כבר בשלבי הפניה המוקדמים לחברת הביטוח ובכך להבטיח את מיצוי מלוא זכויותיכם כמבוטחים.

תחום תביעות הביטוח הינו תחום מורכב הדורש התמקצעות וניסיון רב, וזאת כאמור על מנת למצות זכויות המבוטח למול חברת הביטוח. לאורך השנים משרדנו צבר ניסיון רב, ומעניק שירות בתביעות ביטוח מסוגים שונים, ובכלל זה ביטוח סיעודי, ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה וכיוצא בזה.

אף אם פניתם בעבר בעצמכם לחברת הביטוח בגין אירוע ביטוחי ותביעתם נדחיתה – אין להרים ידיים! ייתכן ובעזרת הייצוג המשפטי המתאים, המוצע במשרדנו, תזכו לפיצוי מתאים מצד חברת הביטוח.

ביטוח אבדן כושר עבודה

ביטוח נכות

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תלמידים